307,20 Kč

Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*
ks

Výrobce: PLASMONKód produktu: iAGS70406400-10VPDoprava a platba

Výrobky Plasmon se vyrábějí v Itálii podle jedinečných receptur, přičemž původ každé složky je ověřitelný podle normy Oasi nella Crescita®. Všichni pěstitelé a dodavatelé mají přísná pravidla chovu a pěstování, která se pravidelně kontrolují. V našich výrobcích proto naleznete jen ty nejkvalitnější ingredience. Dbáme na to, aby byla výživa vašeho dítěte především zdravá a vyvážená, ale také dostatečně pestrá. Proto v našich výrobcích naleznete mnoho variant a příchutí, které vašemu malému labužníkovi představí celou řadu nových chutí a textur. Vše bez přidaných konzervačních látek a umělých barviv. Značka Plasmon má více než 120 let zkušeností v oblasti kojenecké výživy a je hrdá na prvotřídní kvalitu a skvělou chuť, aby dokonale uspokojila veškeré nutriční potřeby vašich malých strávníků. Díky tomu je v Itálii již mnoho let jedničkou v oblasti dětské výživy.

Křupky Plasmon Paff jsou ideálním občerstvením pro každou příležitost. Jsou připraveny tak, aby kromě skvělé chuti zabavily i zvědavé dětské ručky. Díky prvotřídním a rozmanitým surovinám s vysledovatelným původem a velmi přísné a pečlivé kontrole kvality jsou Plasmon Paff hráškem a kukuřicí ideálním společníkem vašeho dítěte při objevování nových chutí a textur. Kromě toho neobsahují lepek, přidanou sůl, barviva a konzervační látky (podle zákona). Praktické 15g balení je vhodné pro použití doma i na cestách. Vhodné od 12 měsíců věku, pokud vám dětský lékař nedoporučí jinak.


- Není smažený
- Bez lepku
- Bez přidaných barviv a konzervačních látek
- Bez přidané soli
- Vyrobeno v Itálii
- Tvarované tak, aby bavily zvědavé dětské ruce
- Původ všech složek naleznete na stránce plasmon.it/filiera
- balení obsahuje samostatně neprodejné kusy


Složení:

Hrachová mouka (56 %), kukuřičná mouka (24 %), slunečnicový olej, kukuřičný prášek (10 %), thiamin. Skladujte na chladném a suchém místě mimo dosah zdrojů tepla. Po otevření skladujte v uzavřené nádobě, aby potraviny zůstaly čerstvé.