112,95 Kč

Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*
ks

Výrobce: BABYBIOKód produktu: iAGS51058Doprava a platba

Není třeba čekat 18 měsíců na konzumaci bez asistence dospělých. Balení v sáčcích umožňuje i těm nejmenším poznat radost jíst samostatně i v době večeře.

Ke spokojenosti dítěte může mít jídlo pokojovou teplotu nebo jej můžete podávat vlažné po ohřevu ve vodní lázni. Pokud ještě dítě nemůže jíst samostatně, není problém vytisknout obsah na lžičku.

Vlastnosti:

- Bez přidané soli
- Bez lepku
- Bez mléka

- Vhodné od ukončeného 6. měsíce.

Složení:

- Zelenina 58% (španělskz hrášek 25%, francouzská sladká kukuřice 15%, španělská cibule, francouzská brokolice 8%), voda z vaření, italská bílá rýže 7%, panenský rostlinný olej (řepkový a slunečnicový), francouzský tymián

Energetická hodnota 67kcal/281kJ, bílkoviny 2,4g, sacharidy 10,7g, z toho cukry 2,2g, tuky 1,1g, z toho nasycené mastné kyseliny 0,12g, vláknina 2,2g, sůl 0,02g, sodík 1mg

Příprava:

Obsah kapsičky může mít pro konzumaci pokojovou teplotu nebo může být mírně ohřátý ve vodní lázni. V druhém případě ponořte doypack maximálně na 2 až 3 minuty do vroucí vody a poté pokropte studenou vodou.

Při konzumaci na lžičku může mít kašička pokojovou teplotu. Podávejte ji v malých dávkách přímo na lžičku. Pokud dítě preferuje jídlo temperované, vytlačte obsah do kastrůlku a mírně ohřejte.
V obou případech teplotu před podáváním vždy dobře ověřte. Neohřívejte v mikrovlnné troubě. Nesolte. Skladujte při pokojové teplotě. Po otevření skladujte v chladničce Max. 24 hodin.

Záruka BABYBIO:

BABYBIO pečlivě vybírá původ svých surovin s upřednostněním místních výrobců, nejlépe z oblasti jihozápadní Francie.

Původ surovin je uváděn z důvodu náročných požadavků BABYBIO při výběru producentů a nesnadném zásobování kvalitními surovinami v biokvalitě.Parametry

Objem 4000,00 cm3