Každý nový zážitek začíná spokojeným bříškem. Přežijte to s mléky Hami.

Kojenecké mléko Hami od ukončeného 12. měsíce má jedinečné složení s OptiNutri, díky kterému dodá děťátku vše potřebné, aby mohlo naplno as chutí objevovat svět kolem sebe, společně s vámi zažívat nová dobrodružství a mělo spokojené bříško.

Hami mléko s OptiNutri je jednoduchý způsob, jak děťátku dodat potřebné vitamíny a minerály pro jeho zdravý růst a vývoj:

- Železo a omega 3 mastné kyseliny pro normální vývoj mozku
- Vitamin D a vápník pro normální růst a vývoj kostí
- Navíc mléčko Hami skvěle chutná a výborně se rozpouští při přípravě

Hami mléka doporučuje Slovenská pediatrická společnost a značka Hami získala v roce 2015 v nezávislé slovenské anketě ocenění "Nejdůvěryhodnější značka dětské výživy".

Návod na přípravu:


1. Vysterilizujte vše používané nádobí a převařte pitnou vodu určenou pro kojence. Nechte ji v konvici vychladnout asi 30 minut na přibližně 40°C.
2. Odpovídající množství převařené vody (viz tabulka) vlijte do vysterilizované láhve.
3. Do láhve s vodou přidejte odpovídající množství prášku (viz tabulka). K dávkování vždy používejte přiloženou odměrku. Prášek v ní zarovnejte pomocí ploché části nože. Uzavřete láhev a cca 10 sekund ji protřepejte.
4. Před podáváním ověřte teplotu mléčné směsi kápnutím na vnitřní stranu zápěstí a ihned odávejte.


Složení:

Sušené odtučněné mléko, laktóza (z mléka), demineralizovaná syrovátka (z mléka), koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), maltodextrin, galaktooligosacharidy (z mléka) 12%, rostlinné oleje (palmový, řepkový, slunečnicový , fruktooligosacharidy 0,8%, uhličitan vápenatý, citronan hořečnatý, mléčné aroma, citrát draselný, kyselina L-askorbová, chlorid sodný, emulgátor (sójový lecitin), chlorid draselný, L-askorbát sod, -α-tokoferyl acetát, D-pantothenát vápenatý, kyanokobalamin, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), nikotinamid, DL-α-tokoferol, retinylpalmitát, riboflavin, D-biotin, pyridoxin hydrochlorid, jopy

Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Parametry

Objem 5852,00 cm3