254,10 Kč

Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*
ks

Výrobce: HAMIKód produktu: iAGSVP-F135044Doprava a platba

Obiloviny tvoří důležitou součást zdravé a pestré stravy děťátka, proto by neměly chybět v každodenním jídelníčku Vašeho nezbeda. Při přechodu z mléka na pevnou stravu jsou kaše skvělou volbou například k snídani, která dodá Vašemu děťátku energii do dalšího dne plného nových objevů.

Hami kaše jsou vyrobeny z důkladně kontrolovaných obilovin, které jsou přirozeným zdrojem energie. Obsahují také potřebné vitamíny a minerální látky. Navíc Hami kaše výborně chutnají a dobře se rozpouštějí!
Hami mléčné kaše se dále skládají z pečlivě vybraného mléka a ovoce, které se sklízí v optimální zralosti, usuší se a zpracuje do vloček nebo ovocného prášku, který se následně smíchá s kašičkou, aby byla plná pestrých chutí a vůní.

Víme, že výživa dítěte v prvních 1000 dnech života hraje klíčovou roli pro jeho zdravý vývoj v dospělosti, a proto můžete mít jistotu, že s Hami dostává Vaše děťátko tu správnou výživu. Hami mléčná kaše rýžová banánová pro dobrou noc je vhodná jako chutná večeře ale i snídaně pro malá bříška. Obsahuje obiloviny (rýži), které jsou přirozeným zdrojem energie pro každý den plný zážitků. Jedna porce kaše denně tak pomáhá postupně zavádět nové chutě obilovin či ovoce do jídelníčku děťátka. Bezglutenová.

Vlastnosti:

- Bez přidaného cukru, obsahuje přírodní cukry
- Přirozený zdroj energie
- Vybrané a kontrolované obiloviny pro malá bříška
- Již obsahuje spolehlivě vybrané mléko
- Obsahuje vitamín D a vápník dle požadavků legislativy pro normální růst a vývoj kostí
- 100% bez konzervačních látek a barviv podle zákona
- Kojenecká kvalita

Hami kaše bez přidaného cukru! Obsahuje přírodní cukry.

Jak připravit Hami mléčnou kaši:

1. Na talíř nebo do misky vylijte 160 ml převařené pitné vody pro kojence vychladlé na 50 °C.
2. Za stálého míchání (šlehání vidličkou) přidejte 4-5 polévkových lžic (celkem 40 g) kaše Hami. Hustotu kaše můžete dle potřeby upravit přidáním vody či prášku.
3. Důkladně promíchejte a nechte chvíli odstát.
Na přípravu použijte vždy jen suchou lžíci. Kaši připravujte a podávejte vždy čerstvou. Nedojedenou porci již znovu nepodávejte, zlikvidujte ji. Důležité je důsledné dodržování návodu k přípravě.

Důležitá upozornění:

Hami mléčná kaše rýžová banánová pro dobrou noc je potravina na bázi obilí určená pro kojence a malé děti od ukončeného 4. měsíce vždy podle doporučení pediatra. Potravina má být jen součástí smíšené a vyvážené stravy dítěte, není náhradou mateřského ani kojeneckého mléka. Kojení je nejlepší výživou dítěte v prvním 6 měsíců života. Zavedení doplňkové výživy konzultujte s pediatrem. Dohlédněte na hygienu dutiny ústní v období růstu prvních zoubků, především před spaním.

Baleno v ochranné atmosféře. Skladujte na suchém místě při pokojové teplotě (max. 25 °C). Po každém použití obal řádně uzavřete a uchovávejte na suchém místě (ne v chladničce)! Po otevření spotřebujte do 3-4 týdnů.

Složení:

Rýžová mouka 40 %, sušené odtučněné mléko 26 %, demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový s vysokým obsahem kyseliny olejové), emulgátor (sójový lecitin), banánové vločky , sušené banány, aroma) 0,6 %, minerální látky (uhličitan vápenatý, difosforečnan železitý, jodid draselný), maltodextrin - z brambor, vitamíny (kyselina
L-askorbová - vit. C, DL-alfa-tokoferylacetát - vit. E, retinylacetát - vit. A, cholekalciferol - vit. D, D-biotin, thiamin mononitrát - vit. B1, pyridoxin hydrochlorid - vit. B6), přírodní aroma. Bezlepkové.
Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.

Parametry

Objem 2160,00 cm3