382,70 Kč

Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*
ks

Výrobce: HOLLEKód produktu: iAGS110301Doprava a platba

Holle je značka švýcarské dětské Bio výživy s 80 letou tradicí. Výživa pro kojence a malé děti od ukončeného 6. měsíce věku dítěte.
Alergenní informace: obsahuje lepek a mléko, neslazená

Složení:

Celozrnná demeter pšeničná mouka 34 %, odstředěné sušené mléko 16,2 %, moučný prášek částečně demineralizovaný 21 %, sušený banán 8,5 %, rostlinný olej, maltodextrin, uhličitan vápenatý, Vitamin A, Vitamin D,

Holle je zárukou kvality. Organická mléčná kaše se špaldou je vyrobena z 99% z organicky pěstovaných surovin. Vyrobena zcelozrnné špaldy, prémiového rostlinného oleje a organického kravského mléka získaného v souladu s EU předpisy pro organické zemědělství. Celozrnná mléčná kaše je neslazená.

Příprava:

130 ml vody přivedeme k varu, poté zchladíme na 50°C. Nalijeme do talíře, přidáme 5 polévkových lžic kaše (cca 40 g). Potom zchladíme na teplotu vhodnou k požití, tzn. 37°C a podáváme.

Důležitá upozornění:

Kaši podávejte vždy lžící. Dodržujte prosím návod k přípravě. Správný dávkovací poměr dá vašemu dítěti vždy ty látky, které potřebuje. Potravina je součástí smíšené stravy, potravina musí být podávána na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy. Připravte pokrm vždy čerstvý, zbytky nepoužívejte. Holle kaše je jen částí výživy a nesmí nahrazovat mateřské mléko v prvních 4 měsících věku dítěte. Jako smíšená strava nahrazuje výživu z láhve po 4. měsíci věku.
Ideální jako večerní výživa, aby si děťátko navyklo na lžíci a novou stravu. Neohřívejte v mikrovlnné troubě (nebezpečí přehřátí). Chraňte před horkem, skladujte v suchu a originálně zavřené spotřebujte do data uvedeného na spodku obalu. Po otevření uchovávejte v chladu a suchu. Otevřeno spotřebujte do 3-4 týdnů.

Parametry

Objem 4940,00 cm3