1 030,55 Kč

Tento produkt je skladom a u vás doma môže byť do 3-6 pracovných dní.*
ks

Výrobce: MOLTEXKód produktu: iAGS372natyDoprava a platba

Pleny Moltex patří mezi největší stálici v ekoplenkách na evropském trhu a vždy vynikaly svou skvělou funkčností. V nové kvalitě jsou plenky Moltex navíc měkčí, jemnější a také moderní a veselejší. To vše při zachování šetrnosti ke zdraví a životnímu prostředí, což potvrzují i nově získané certifikace.


Proč pořídit právě pleny Moltex Pure & Nature?

- Jsou dermatologicky testovány a ekologicky šetrné. To znamená, že k jejich výrobě byly použity přírodní zdroje, jako je bavlna, cukrová třtina a kukuřice.
- Vnitřní vrstva dotýkající se pokožky děťátka je 100% z přírodních zdrojů a je dermatologicky testována.
- V plenkách nenajdete žádné parfémy, chlór ani latex.
- Díky přidané bavlně jsou pleny ještě měkčí a pohodlnější pro nošení. Mají dobře padnoucí tvar, který děti neomezuje v pohybu. Elastické pásky se systémem „Comfort Stretch“ zaručují, že plenka vašemu dítěti opravdu padne.
- Díky přírodním materiálům jsou ekoplenky Moltex naprosto bezpečné a hypoalergenní.
- Perfektně sají díky speciální technologii kanálků v pleně, která zrychluje vsáknutí tektutiny do jádra pleny. Nemusíte tak činit žádné kompromisy mezi zdravím a funkčností. S těmito plenkami bude vaše děťátko v bezpečí i v suchu.
- Trendy design s barevnými obrázky bude bavit nejen děti, ale také vás, dospělé. Ekologické pleny nemusí být nudné! Potisk je samozřejmě proveden bezpečným, certifikovaným inkoustem.
- Pleny jsou vyráběny za použití 100% obnovitelné energie. Balení plenek je vyrobeno z plastu z cukrové třtiny namísto ropných plastů.

Výrobce plenek Moltex Pure & Nature zaručuje shodu se všemi standardy na trhu, všechny materiály použité pro výrobu jsou pravidelně testovány nezávislými laboratořemi. Pleny mají tyto certifikace: Oeko-tex Standard 100 – potvrzuje nepřítomnost nežádoucích chemických látek.

- EU Ecolabel - je symbolem pro šetrnost vůči životnímu prostředí během celého životního cyklu výrobku - od těžby surovin, přes výrobu, distribuci, užívání až k jeho likvidaci poté, co doslouží.
- FSC certifikace - zaručuje, že dřevo, ze kterého je předmět vyroben, pochází z lesa, který je obhospodařuje šetrným způsobem s ohledem na principy trvalé udržitelnosti.
- Allergy Certified – mezinárodní označení, které by měli zákazníci hledat, pokud chtějí předcházet vzniku alergií.
- Německá společnost Dermatest po důkladném nezávislém testování přidělila plenám 5 hvězdiček "excellent", čímž potvrzuje nejvyšší možnou bezpečnost plenek pro pokožku.


Složení:

Buničina (100% bez chlóru, FSC certifikovaná), bavlna, superabsorbční polymer, PLA (z rostlinných zdrojů), polyethylen z bio materiálu, polypropylen (15% z organické bavlny), polyethylen, polyuretan.

Parametry

Objem 24036,60 cm3